Yanosik planuje huczne obchody 15. urodziny na Poznań Motor Show. Znamy szczegóły!

Yanosik planuje huczne obchody 15. urodziny na Poznań Motor Show. Znamy szczegóły!

0 przez

Już coraz bliżej do Poznań Motor Show! Obecność obowiązkowa dla fanów marki Yanosik, bowiem w tym roku polski system dla zmotoryzowanych obchodzi na wydarzeniu swoje 15. urodziny! Jak zapewnia zespół Yanosik – atrakcji nie zabraknie! Znamy szczegóły niespodzianek, które szykuje marka.

Odwiedź Poznań Motor Show 2024

W dniach 4-7 kwietnia Poznań zamieni się motoryzacyjną stolicę Polski! Wszystko za sprawą Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, które rokrocznie przyciągają miłośników wszystkich rodzajów pojazdów.

Wydarzenie od wielu lat dostarcza niezapomnianych emocji dziesiątkom tysięcy zwiedzających. A tegoroczna edycja zapowiada się bardzo ciekawie.

W ramach jednego biletu, uczestnicy mogą zwiedzić wiele stref tematycznych na Poznań Motor Show: samochodową, motocyklową, super-cars, e-mobility i detailingu. Podczas wydarzenia nie zabraknie też akcentów związanych z retro-motoryzacją, konkursów i projektów edukacyjnych. Dodatkową korzyścią jest także możliwość wstępu na Targi Techniki Motoryzacyjnej.

Poznań Motor Show to nie tylko pokazy aut i innych pojazdów. Bogatą ekspozycję uzupełnią liczne wydarzenia towarzyszące – pokazy motocyklowego stuntu i driftu, prelekcje, spotkania z gwiazdami i twórcami internetowymi i wiele innych.

Ekspozycja Poznań Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej odbędzie się w 10 pawilonach. Stworzy ją ponad 100 marek i wystawców, nie zabraknie wśród nich przedstawicieli najbardziej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych, m.in. pojawi się Yanosik, który w tym roku podczas Motor Show, będzie świętować swoje 15. urodziny!

Tort i inne atrakcje. Yanosik świętuje 15. urodziny na Poznań Motor Show!

Polska marka Yanosik wspiera kierowców już 15 lat! To doskonała okazja do wspólnego świętowania, dlatego marka zaprasza wszystkich użytkowników swojej aplikacji do dołączenia do obchodów. Nie zabraknie uroczych Policjantek, które towarzyszą Yanosik na każdej podobnej imprezie. Tym razem Policjantki będą również patrolować teren targów, kontrolować bilety i rozdawać złote mandaty z atrakcyjnymi zniżkami na urządzenia Yanosik.

Będzie również tort, którym marka podzieli się z uczestnikami Poznań Motor Show, po ówczesnym okazaniu aplikacji Yanosik na swoim smartfonie. Marka zdradziła również, że na członków społeczności systemu będzie czekać wyjątkowa gratka.

 • Zapraszamy wszystkich użytkowników aplikacji Yanosik do odwiedzenia naszego stoiska na Poznań Motor Show i odnalezienia swoich nicków na specjalnie oklejonym aucie! Nie zapominamy również o tych, którzy z jakiś przyczyn, nie będą mogli do nas fizycznie dołączyć. Tacy użytkownicy będą mogli podać nam swoje nicki w komentarzach pod postami w kanałach social media i Policjantki Yanosik odnajdą ich nicki i wrzucą dla nich zdjęcie lub video – informuje Małgorzata Dąbrowska, Yanosik

Marka zdradza również, że każdy użytkownik aplikacji, otrzyma specjalny jubileuszowy certyfikat do pobrania, ale wyłącznie w terminie od 4 do 7 kwietnia, czyli w trakcie Poznań Motor Show. Dyplomy będą spersonalizowane i będzie można się nimi pochwalić w swoich social media.

Urządzenia Yanosik – poznaj ich historię na stanowisku marki

Obecność na targach Poznań Motor Show nie tylko pozwoli uzyskać atrakcyjne zniżki do sklepu Yanosik, ale również umożliwi lepsze poznanie urządzeń, w tym nowoczesnego modelu Yanosik RS, który niedawno dołączył do portfolio marki.

Zespół urządzeń z okazji 15. urodzin przygotował także wyjątkową niespodziankę dla uczestników Motor Show. Podczas targów będzie można zamówić Yanosik RS w limitowanej konfiguracji z dożywotnią transmisją danych! Ostatnim modelem, który oferował taką możliwość, był S-clusive by GTR, który marka wystawiła na aukcję WOŚP.

 • Yanosik RS, to nasza ubiegłoroczna nowość. Urządzenie jest zaawansowane technologicznie, można je obsługiwać dotykowo, w trybie pionowym i poziomym, jest również wyposażone w asystenta autostradowego, który znacznie ułatwia podróżowanie. W ramach uczczenia 15. urodzin Yanosik, zdecydowaliśmy się na udostępnienie modelu w limitowanej edycji: w najlepszej i najbardziej pożądanej, przez użytkowników systemu, konfiguracji – z dożywotnim abonamentem. To nie wszystkie niespodzianki, które z okazji urodzin Yanosik przygotował nasz zespół. Można spodziewać się jeszcze wielu atrakcji i promocji na asortyment, dostępny w naszym sklepie, zachęcam do sprawdzania na bieżąco strony sklepu i odwiedzenia naszego stoiska na Poznań Motor Show  -informuje Robert Rosochowicz, Szef działu urządzeń Yanosik

Nie tylko Policjantki Yanosik – spotkaj Warsztaty Yanosik i Radio Yanosik

Yanosik to nie tylko aplikacja i urządzenia, to również platforma Yanosik Warsztaty, która zrzesza warsztaty mechaniczne z całej Polski i pomaga użytkownikom aplikacji Yanosik wybrać najlepsze warsztaty.

W tym roku, zespół Yanosik Warsztaty przygotował dla pierwszych 15 uczestników targów, którzy odwiedzą stoisko Yanosik i zarządzają wizytówką w serwisie, specjalną jubileuszową paczkę!

W trakcie Poznań Motor Show będzie można również spotkać ekipę Radia Yanosik, która będzie nadawać na żywo, w swoim mobilnym studiu! A to oznacza, że nie zabraknie ciekawych osobowości ze świata motoryzacyjnego, którzy będą udzielać wywiadów w studiu stacji radiowej Yanosik oraz oczywiście prowadzących audycje i programy.

Tuż obok stanowiska Yanosik (pawilon numer 5 na poznańskich MTP), będzie obecne stoisko portalu z ogłoszeniami moto – Autoplac.pl, młodszego brata polskiego systemu dla kierowców. Jak zapewnia zespół Autoplac.pl nie zabraknie imponujących aut i wielu atrakcji, które również zostały przygotowane dla uczestników eventu, z okazji 15. urodzin Yanosik.

Jeśli nie mieliście planów na początek kwietnia, a jesteście fanami motoryzacji, to koniecznie odwiedźcie Poznań w dniach 4 -7 kwietnia i udajcie się na Międzynarodowe Targi Poznańskie na Motor Show. Bilety wciąż są dostępne na stronie internetowej organizatora.

Warto wiedzieć

Poza bezpośrednimi skutkami wojny, w 2022 roku rynek motoryzacyjny w Polsce może być pod wpływem wielu czynników, między innymi rosnącej inflacji, problemów podażowych czy zmian podatkowych. Ponadto branże czekają znaczne podwyżki cen samochodów i stabilizacja sprzedaży, pojawienie się nowych produktów na rynku finansowania pojazdów i spadek udziału klasycznego leasingu, a także wzrost rynku elektryków.

Wciąż utrzymują się także problemy w dostawie mikroprocesorów, dostępności magnezu, czy też zaburzeń w łańcuchu dostaw, które w ubiegłych latach przyczyniły się do utrudnień w dostępności aut.

Podwyżki cen spowodowane są przede wszystkim ograniczeniami w produkcji samochodów na całym świecie – efekt będzie jeszcze większy po zamknięciu fabryk zlokalizowanych na terenie Rosji. W Europie dodatkowym czynnikiem stymulującym wzrost cen są zaostrzające się normy emisyjne nałożone przez UE, jak również wymogi dotyczące obowiązkowego wyposażenia pojazdów w automatyczne systemy bezpieczeństwa.

Przedstawiciele firm motoryzacyjnych obecnych na polskim rynku przejawiają pesymizm oceniając zarówno obecną, jak i przyszłą sytuację branży.

Wskaźnik nastrojów menedżerów branży motoryzacyjnej wynosi 46 punktów i jest niższy aż o 23 punkty w porównaniu z wynikami badania przeprowadzonego w połowie 2021 roku. Z najnowszej edycji badania PZPM i KPMG pt. „Barometr nastrojów menedżerów firm motoryzacyjnych” wynika, że większość przedstawicieli branży nie spodziewa się zahamowania rozwoju elektromobilności – prognozując że do 2030 roku więcej niż co trzeci samochód osobowy będzie ładowany z gniazdka.

Światowy kryzys na rynku półprzewodników spowodował spadek sprzedaży w 8 na 10 firmach motoryzacyjnych działających na polskim rynku.

Rozwój rynku motoryzacyjnego w Polsce i Europie w najbliższych latach upływał będzie pod znakiem unijnej propozycji “Fit for 55”. Celem tej propozycji jest zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych o 55% do 2030 roku. Dzięki czemu UE zakłada osiągnięcie ostatecznie neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla do 2050 roku. Aby osiągnąć ten poziom, konieczne byłoby wyeliminowanie tradycyjnych napędów i zastąpienie ich zeroemisyjnymi już do 2030 roku. Oznacza to również, że pojazdy niespełniające tych wymogów musiałyby zniknąć z rynku europejskiego po 2035 roku.

Dodatkowo, wskazuje się potrzebę większej cyfryzacji polskiego rynku motoryzacyjnego. Dotychczas kanały kontaktu z klientem i sprzedaży opierały się na punktach stacjonarnych. Pandemia wymusiła zmianę tego modelu i pokazała potencjał wirtualnej sprzedaży samochodów, zarówno dystrybutorom, jak i klientom. Ci drudzy zachęceni są do zakupu pojazdu online między innymi dzięki gwarancji satysfakcji, konkurencyjnym cenom, zaufaniu do marki oraz możliwości ulepszeń po zakupie.

Porada tygodnia AUTO Time

Bezpieczeństwo na drodze to kwestia kluczowa, mająca na celu ochronę życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego. Oto kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze:

 1. Przestrzegaj ograniczeń prędkości: Zawsze dostosowuj prędkość do warunków drogowych, znaków drogowych i przepisów. Nadmierna prędkość jest jednym z głównych czynników wypadków drogowych.
 2. Zawsze używaj pasów bezpieczeństwa: Zapięcie pasa bezpieczeństwa może znacząco zwiększyć szanse na przeżycie w przypadku wypadku. Upewnij się, że wszyscy pasażerowie w pojeździe mają zapięte pasy.
 3. Unikaj jazdy pod wpływem alkoholu lub narkotyków: Kierowanie pojazdem pod wpływem substancji psychoaktywnych jest niebezpieczne i może prowadzić do tragicznych wypadków. Jeśli planujesz spożywać alkohol, zorganizuj alternatywny środek transportu.
 4. Przestrzegaj znaków drogowych: Znaki drogowe zawierają istotne informacje dotyczące ograniczeń prędkości, kierunku ruchu, skrzyżowań i innych ważnych elementów drogi. Zawsze zwracaj uwagę na znaki i przestrzegaj ich.
 5. Uważaj na pieszych i rowerzystów: Bądź szczególnie ostrożny w obszarach, gdzie mogą pojawić się piesi i rowerzyści. Zawsze ustępuj pierwszeństwa pieszym na przejściach dla pieszych.
 6. Zachowaj bezpieczną odległość: Trzymaj bezpieczną odległość między swoim pojazdem a pojazdem przed tobą. To umożliwi ci reakcję na nagłe zdarzenia i uniknięcie kolizji.
 7. Regularnie sprawdzaj pojazd: Upewnij się, że twój pojazd jest w dobrym stanie technicznym. Regularne przeglądy, wymiana oleju, sprawdzenie hamulców i oświetlenia są kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa na drodze.
 8. Unikaj używania telefonu podczas jazdy: Rozmawianie przez telefon komórkowy lub przeglądanie treści podczas jazdy może być bardzo niebezpieczne. Zawsze skoncentruj się na prowadzeniu pojazdu.
 9. Ustępuj pierwszeństwa: Zawsze ustępuj pierwszeństwa, gdy to konieczne, zwłaszcza na skrzyżowaniach i w innych miejscach, gdzie istnieje ryzyko kolizji.
 10. Bądź elastyczny i cierpliwy: Nie zawsze wszystko pójdzie zgodnie z planem. Bądź elastyczny, cierpliwy i dostosuj się do zmieniających się warunków drogowych.

Przestrzeganie tych zasad może znacząco przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drodze i zminimalizowania ryzyka wypadków drogowych.